Blog Detay

Kurumsal Web tasarım fiyatıKurumsal Web tasarım fiyatı

Kurumsal web tasarım fiyatı önceden verilmemelidir. Çünkü müşteri veya firmanın ihtiyaçları doğrultusunda değişkenlik gösterebilir. Web tasarım süreci birçok aşamadan oluşmaktadır. Bu aşamaların hepsine siteyi yaptıran firmalar ve yapan kişilerinde uyması gerekir. Çünkü bu süreçte öncelikle ilk aşamada müşteri pür dikkat dinlenmeli ve isteklerinin özümsenmesi gerekir. Bu sürecin hemen ardından müşteri isteklerinden hangisi mantıklı ve yapılması gerekli olduğu ve neler değiştirilirse daha iyi sonuçların ortaya çıkacağı müşteriye aktarılmalıdır. Sonrasında müşteri ile ortak bir karar alarak ve web süreci başlar.
 

Kurumsal web fiyatı firmaların ve müşterilerin istekleri doğrultusunda her aşamada değişiklik gösterir. Grafik tasarımcılar sitenin multimedyasını yani video, resim, görüntüler ve daha birçok şeyi sitenize yüksek çözünürlükte ekleyerek sitenin ilk temelini atar. Atılan bu temeller doğrultusunda sitenin geri kalan kısmı oluşturulur. Sonraki aşamada ise coderlar yer alır. Bu süreçte sitenin ara yüzü, sekmeleri, yani sitenin fonksiyonelliğini oluşturan işlemler yapılır.
 

Kodlama ve grafik tasarımın sürecinde müşteriyle verdiğiniz ortak kararlı uygulamanız ve sitenin temellerini ona göre atmanız kurumsal web fiyatı alanında değişkenlik gösterir. Yapılan bu aşamaların hepsi kurumsal web tasarım temelleridir. Bu temellerin sağlam olması profesyonel bir web ajansıyla çalışmanıza bağlıdır.
 

CONTACT

SOCIAL MEDIA