Customer Reviews

CUSTOMER REVIEWS

Atlas Halı Aksesuar ve Mobilya Sanayi Ticaret A.Ş

Atlas Halı olarak gerek 2011 yılında lansman dönemimizde gerekse 2014 yılında gelişen teknolojik ihtiyaçlar ile sitemizi yenilemeye ihtiyaç duyduğumuz dönemde Edit Brand Studio ile işbirliği yaptık. Profesyonel çalışma anlayışı ve yenilikçi yaklaşımıyla Edit bize çok değer kattı. Başarılarının devamını dilerim.

Selim Şentürk
Atlas Halı
Pazarlama Müdürü

Mesan Kilit A.Ş.

Mesan Kilit olarak 40. Yılımızda global bir marka olan Essantra ile birleştikten sonra Edit Brand Studio ile web tasarımı için iş birliğine gittik. Çıkan sonuç global vizyonumuza ve kurumsalımıza uygun ve bizim güncelleyebildiğimiz bir yazılım oldu. Web sitemizden memnunuz uzun zamandır sorunsuz kullanıyoruz.

İsmail Türkmen
Mesan Kilit
Marka Müdürü

Psikolog Ümit Kılıçlıoğlu

Edit Brand Studio ile ilişkim Web sayfası ihtiyacım vesilesiyle başladı. Öncesinde farklı birçok stüdyo ile oldukça uzun süren görüşmelerim ve deneyimlerim olmasına rağmen; ihtiyaçlarımı ve kişisel tercihlerimi anlayıp, buna saygı duyan ve bunları hayata geçirebilme potansiyelini gösteren tek yer kendileri olmuştur. Kendilerinden, alışılagelmiş sayfa tasarım ve içeriklerinden bağımsız bir çalışma yapmalarını rica etmiştim

ve bu noktada yapılabilir olan ile benim arzu ettiğim arasında çok iyi bir uzlaşma sağladıklarını düşünüyorum. İlk görüşmem itibariyle, bana vermiş oldukları güveni, işbirliğimizin devamında da sürdürmektedirler. Web sayfası tasarımı vasıtasıyla başlayan çalışmamız, tanıtım faaliyetleri kapsamında hala devam etmektedir. Her zaman, tarafıma sağlamış oldukları hızlı ve etkin destekleri için bu vesileyle kendilerine teşekkür etmek istiyorum. Sürmekte olan olumlu deneyimlerim dolayısıyla bu yönde çalışmalara ihtiyaç duyan herkese, rahatlıkla tavsiye etmekte olduğum bir stüdyodur Edit Brand Studio. Kendilerinin bu başarı ve istikrarının devam etmesini diliyorum.
Ümit Kılıçlıoğlu
Psikolog

Hamle Tekstil Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.

Hamle Tekstil olarak Edit Brand Studio ile web tasarımı ile başlayan iş ilişkimiz zaman içerisinde güçlenerek devam etti. Hızlı geri dönüşler ve yönlendirmeleri işimizi hep kolaylaştırdı. Bizim işimizin en önemli detayı olan baskının kalitesini ve dokusunu doğru gösteren fotoğraflarla şık bir web sitesi hazırladılar. Şirketimizin sürdürülebilirlik ilkesine paralel olarak sağlıklı ve güçlü bir iş birliğimiz devam etmektedir.

Esra Yavaş Taşdemir
Hamle Tekstil
Export & Sales Manager

Dicle Alüminyum Plastik San. Ltd. Şti.

Dicle Alüminyum olarak Edit Brand Studio ile seneler içerisinde oluşan güvene dayalı bir iş birliğimiz var. Özellikle Ortadoğu pazarında güçlü aksiyonlar almamız da ve tanıtım faaliyetleri göstermemizde bize büyük katkısı oldu. Sürekli kendini geliştiren ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla bize hep güven veren Edit Brand Studio ile uzun yıllar çalışma arzusu içerisindeyiz.

Ertan Çavuşoğlu
Dicle Alüminyum
Genel Müdürü

Saray Restaurant Berlin

Saray Restaurant olarak Almanya Berlin’de en tanınmış ve sevilen Türk Lokantası’yız. Almanca çözümler sunması bizi doğru tanıyıp hedef kitlemize doğru iletişim stratejileri kurması nedeniyle Edit Brand Studio ile çalışmayı tercih ettik. Logo tasarımı, web sitesi, sosyal medya içerik yönetimi gibi konularda bize huzlı ve sorunsuz çözümler sundu. İlişkilerimiz güçlenerek devam etmektedir.

Saray Restaurant

Hotel Klassik Berlin

Hotel Klassik olarak Almanya’nın en eski ve köklü geçmişe sahip otellerinden biriyiz. Yeni marka kimliğimizin dönüşümünde bize harika bir logo kazandıran ve bu logonun hakkını vererek web sitesi ve marka stratejisi oluşturan Edit Brand Studio ile çalışmaktan çok mutluyuz. Global düşünüp lokal kararlar alan ve bunu hızlıca hayata geçiren enerjik ve güzel bir ekibe sahipler. Almanya özelinde Almanca becerileri ve kültürü yakından tanımaları bizim için hep olumlu yönler. İş birliğimizin uzun yıllar sürmesi dileğiyle.

Hotel Klassik Berlin

CONTACT

SOCIAL MEDIA